CSS-10-800-50-RN
CSS-10-800-50-RN
Part Number: CSS-10-800-50-RN
  • Cable Termination Solder
  • Length 2.62' (800.00mm)
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)