CSS-10-700-50-R1
CSS-10-700-50-R1
Part Number: CSS-10-700-50-R1
  • Number of Rows 1
  • Length 2.30' (700.00mm)
  • Cable Termination Solder
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)