CSS-10-400-50-RN
CSS-10-400-50-RN
Part Number: CSS-10-400-50-RN
  • Number of Rows 1
  • Length 1.31' (400.00mm)
  • Cable Termination Solder
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)