CS13312-76.8M
CS13312-76.8M
Part Number: CS13312-76.8M
Product Classification: Crystals
Manufacturer: NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Description: CRYSTAL 76.8000MHZ 9.9PF SMD
  • Ratings AEC-Q200
  • ESR (Equivalent Series Resistance) 25 Ohms
  • Operating Temperature -40°C ~ 105°C
  • Package / Case 4-SMD, No Lead
  • Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Frequency 76.8 MHz
  • Height - Seated (Max) 0.012" (0.30mm)
  • Load Capacitance 9.9pF
  • Frequency Tolerance +5ppm, -7ppm