CMP7512P1N42
CMP7512P1N42
Part Number: CMP7512P1N42
Product Classification: Multi Purpose Magnets
Manufacturer: SmartMag®
Description: MAGNET 0.750"D X 0.125"THICK RND
  • Grade N42
  • Operating Temperature 82.2°C
  • Size 0.750" Dia x 0.125" H (19.05mm x 3.18mm)