CG3-340S/12
CG3-340S/12
Part Number: CG3-340S/12
Product Classification: Card Guides
Manufacturer: Vector Electronics
Description: C/GUIDE 340 MM, 'U',STRAIGHT, PK
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Accessory Type Polycarbonate, Snap-In Mount, 13.386" (340.00mm)
  • For Use With/Related Products 0.062" (1.57mm) Thick PC Boards