CF25-623-JTW
CF25-623-JTW
Part Number: CF25-623-JTW
  • Features -
  • Tolerance ±5%
  • Composition Carbon Film
  • Operating Temperature -55°C ~ 155°C
  • Failure Rate -
  • Power (Watts) 0.25W, 1/4W
  • Temperature Coefficient -
  • Resistance 62 kOhms
  • Size / Dimension 0.091" Dia x 0.252" L (2.30mm x 6.40mm)