CF110SFSR
CF110SFSR
Part Number: CF110SFSR
Product Classification: Jumper Wire
Manufacturer: MED
Description: CBL ASSY 0.110" STD F - SKT CONN
  • Part Status Active
  • Wire Gauge 22 AWG
  • Color Red
  • Length 19.685" (500.00mm)