CF110SFSB
CF110SFSB
Part Number: CF110SFSB
Product Classification: Jumper Wire
Manufacturer: MED
Description: CBL ASSY 0.110" STD F - SKT CONN
  • Part Status Active
  • Color Black
  • Wire Gauge 22 AWG
  • Length 19.685" (500.00mm)