CF110SFPB
CF110SFPB
Part Number: CF110SFPB
Product Classification: Jumper Wire
Manufacturer: MED
Description: CBL ASSY 0.110" STD F - PIN CONN
  • Part Status Active
  • Color Black
  • Wire Gauge 22 AWG
  • Length 19.685" (500.00mm)