CF110FFSR
CF110FFSR
Part Number: CF110FFSR
Product Classification: Jumper Wire
Manufacturer: MED
Description: CBL ASSY 0.110" FLG F - SKT CONN
Packaging: Bag
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Wire Gauge 22 AWG
  • Color Red
  • Length 19.685" (500.00mm)