BF24TFREDUPS
BF24TFREDUPS
Part Number: BF24TFREDUPS
Product Classification: Blowers and Floor Dryers
Manufacturer: Ventamatic
Description: MAXXAIR 24" TILT HEAVY DUTY ROLL
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Horsepower 1/4
  • Approval Agency UL, cUL
  • Depth 12"
  • Height 30"