BC20PD004P16000-6300
BC20PD004P16000-6300
Part Number: BC20PD004P16000-6300
Product Classification: Alarms, Buzzers, and Sirens
Manufacturer: Seltech
Description: BUZZER PIEZO 20MM RND 6300HZ
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Ingress Protection -
  • Technology Piezo
  • Port Location Top
  • Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)