BC20PD002P30000-3600
BC20PD002P30000-3600
Part Number: BC20PD002P30000-3600
Product Classification: Alarms, Buzzers, and Sirens
Manufacturer: Seltech
Description: BUZZER PIEZO 20MM RND 3600HZ
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Ingress Protection -
  • Termination -
  • Technology Piezo
  • Port Location Top
  • Size / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)