APNL22W02
APNL22W02
Part Number: APNL22W02
Product Classification: Industrial PCs
Manufacturer: Acura Embedded Systems
Description: AcuPanel-22 All-in-one 22" PC
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Approval Agency CE
  • Expansion Type -
  • Operating Temperature -20°C ~ 60°C
  • Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Voltage - Supply 9 ~ 36VDC
  • Type Panel PC
  • Operating System Windows 10
  • Mounting Type Panel or VESA Mount
  • Storage SSD, 256GB
  • Core Processor Intel® Core™ i5 1.6GHz, 4 Core