AEOI4532-201NZ
AEOI4532-201NZ
Part Number: AEOI4532-201NZ
Product Classification: Common Mode Chokes
Manufacturer: Max Echo
Description: CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Features -
  • Operating Temperature -40°C ~ 125°C
  • Voltage Rating - AC -
  • Voltage Rating - DC 50V
  • Grade Automotive
  • Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
  • DC Resistance (DCR) (Max) 4.5Ohm
  • Height (Max) 0.110" (2.80mm)
  • Current Rating (Max) 110mA
  • Inductance @ Frequency 200 µH @ 100 kHz
  • Impedance @ Frequency 5 kOhms @ 10 MHz