ADXL0115600
ADXL0115600
Part Number: ADXL0115600
  • Interface -
  • Operating Temperature -20°C ~ 60°C
  • Motor Type AC Motor
  • Current - Output 115A
  • Voltage - Supply 208 ~ 600VAC
  • Control / Drive Type Soft Start / Stop
  • Wattage - Load 55000 W
  • Voltage - Load 400V