ADXL0075600
ADXL0075600
Part Number: ADXL0075600
  • Interface -
  • Operating Temperature -20°C ~ 60°C
  • Motor Type AC Motor
  • Current - Output 75A
  • Voltage - Supply 208 ~ 600VAC
  • Control / Drive Type Soft Start / Stop
  • Wattage - Load 37000 W
  • Voltage - Load 400V