ADXL0060600
ADXL0060600
Part Number: ADXL0060600
  • Interface -
  • Operating Temperature -20°C ~ 60°C
  • Number of Motors 1
  • Type Module
  • Current - Output 60A
  • Motor Type AC Motor
  • Voltage - Supply 208 ~ 600VAC
  • Control / Drive Type Soft Start / Stop
  • Wattage - Load 30000 W
  • Voltage - Load 400V