ABP-10200A2 WTA
ABP-10200A2 WTA
Part Number: ABP-10200A2 WTA
Product Classification: Battery Chargers
Manufacturer: Innergie
Description: INNERGIE Q12 MAGNETIC POWERBANK
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Approval Agency -
  • Operating Temperature -
  • Number of Cells 2
  • Weight -
  • Battery Cell Size -
  • Voltage - Input -
  • Size / Dimension -
  • Charge Current - Max -
  • Power - Max -
  • Mounting Type Desktop
  • Charge Time -
  • Battery Chemistry Mobile Devices
  • Voltage - Nominal 5V, 9V, 12V, 15V, 20V