A8BM-24DCR
A8BM-24DCR
Part Number: A8BM-24DCR
Product Classification: Alarms, Buzzers, and Sirens
Manufacturer: Moflash Signalling Ltd
Description: BUZZER 24V - -
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Approval Agency -
  • Ingress Protection -
  • Mounting Type -
  • Termination -
  • Size / Dimension -
  • Input Type AC, DC
  • Operating Temperature -25°C ~ 50°C
  • Driver Circuitry -
  • Voltage - Rated 24 V
  • Voltage Range 1 ~ 28V
  • Operating Mode Gong
  • Current - Supply 470mA