WV-699191-5-9
WV-699191-5-9
Part Number: WV-699191-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Vinyl
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)