WV-229064-10-9
WV-229064-10-9
Part Number: WV-229064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Vinyl
  • Label Size 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)