WV-178095-10-9
WV-178095-10-9
Part Number: WV-178095-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Vinyl
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)