WV-165051-25-9
WV-165051-25-9
Part Number: WV-165051-25-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 25000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Vinyl
  • Label Size 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)