WV-101508-2.5-9
Part Number:
WV-101508-2.5-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL ID PRODUCTS
Packaging:
2500 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Vinyl
- Label Type Die Cut
- Label Size 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)