WP-762508-2.5-9
WP-762508-2.5-9
Part Number: WP-762508-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 76.2X50.8MM
Packaging: 2500 per Roll
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)