WP-523841-1.5-9
WP-523841-1.5-9
Part Number: WP-523841-1.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 1500 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.06" x 3.31" (52.3mm x 84.1mm)