WP-508254-5-9
WP-508254-5-9
Part Number: WP-508254-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 50.8X25.4MM
Packaging: 5000 per Roll
  • Part Status Active
  • Shelf Life 24 Months
  • Shelf Life Start Date of Manufacture
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)