WP-508127-5-9
Part Number:
WP-508127-5-9
Description:
LABEL ID PRODUCTS
Packaging:
5000 per Roll
- Label Type Die Cut
- Label Size 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)