WP-508064-10-9
Part Number:
WP-508064-10-9
Product Classification:
Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description:
LABEL POLY WHITE 50.8X6.4MM
Packaging:
10000 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- Material Polyester
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Label Type Die Cut
- Label Size 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)