WP-305047-10-9
WP-305047-10-9
Part Number: WP-305047-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.20" x 0.19" (30.5mm x 4.7mm)