WP-254097-10-9
Part Number:
WP-254097-10-9
Description:
LABEL POLY WHITE 25.4X9.7MM
Packaging:
Spool
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)