WP-229064-10-9
WP-229064-10-9
Part Number: WP-229064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 22.9X6.4MM
Packaging: Spool
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Size 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)