WP-178095-10-9
WP-178095-10-9
Part Number: WP-178095-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 17.8X9.5MM
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)