WP-165051-25-9
WP-165051-25-9
Part Number: WP-165051-25-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 16.5X5.1MM
Packaging: 25000 per Roll
  • Label Size 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)