WP-127032-10-9
WP-127032-10-9
Part Number: WP-127032-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.5" x 0.125" (12.7mm x 3.2mm)