WP-114040-25-9
WP-114040-25-9
Part Number: WP-114040-25-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 11.4X4.0MM
Packaging: 25000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.45" x 0.16" (11.4mm x 4.0mm)