WP-101762-1.8-9
WP-101762-1.8-9
Part Number: WP-101762-1.8-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 1800 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)