TTC15Y-2.5
TTC15Y-2.5
Part Number: TTC15Y-2.5
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LABEL TT POLY WHT 1.50 X 1.00"
Packaging: 2500 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Material Polyester
  • Label Type Component
  • For Use With/Related Products Panduit Thermal Transfer Printer - PTR2E
  • Label Size 1.50" x 1.00" (38.1mm x 25.4mm)