TSK-508127-5-9
TSK-508127-5-9
Part Number: TSK-508127-5-9
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 5000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)