TSK-318064-10-9
TSK-318064-10-9
Part Number: TSK-318064-10-9
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.25" x 0.25" (31.8mm x 6.4mm)