TN-044033-10-9
TN-044033-10-9
Part Number: TN-044033-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: TN-044033-10-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Location -
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Width 0.130" (3.30mm)
  • Applications General
  • Length 0.173" (4.40mm)