T2K-508127-5-9
T2K-508127-5-9
Part Number: T2K-508127-5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
Packaging: 5000 per Roll
  • Material Polyimide
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)