T2K-318064-10-9
T2K-318064-10-9
Part Number: T2K-318064-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL T2K WHITE 31.8X6.4MM
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Material Polyimide
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.25" x 0.25" (31.8mm x 6.4mm)