T2K-254127-10-9
T2K-254127-10-9
Part Number: T2K-254127-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
Packaging: 10000 per Roll
  • Material Polyimide
  • Label Size 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)