T2K-254127-10-9-CS8760
Part Number:
T2K-254127-10-9-CS8760
Description:
T2K-254127-10-9-CS8760
Packaging:
Bag
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Size 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)