T2K-254064-10-9
Part Number:
T2K-254064-10-9
Description:
LABELS ID
Packaging:
10000 per Roll
ROHS Status:
Yes
Currency:
PDF:
Documents
Specification
- Part Status Active
- For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
- Material Polyimide
- Label Type Die Cut
- Label Size 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)