T2K-229064-10-9-80
T2K-229064-10-9-80
Part Number: T2K-229064-10-9-80
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T2K-229064-10-9-80
Packaging: Bag
  • Material Polyimide
  • Label Size 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)