T2K-191064-10-9-CS8760
T2K-191064-10-9-CS8760
Part Number: T2K-191064-10-9-CS8760
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T2K-191064-9-CS8760
Packaging: Bulk
  • Material Polyimide
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)